Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Poradnia Fit Dietetyk w Ozorkowie to miejsce, w którym możesz spodziewać się kompleksowej usługi, w najwyższym standardzie.

W swojej pracy kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zwracamy szczególną uwagę na aktualny stan zdrowia oraz prowadzony tryb życia. Nigdy nie posługujemy się gotowymi planami żywieniowymi.

Poradnictwo dietetyczne w Ozorkowie prowadzone jest przez wykwalifikowanego dietetyka, absolwentkę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, instruktora fitness mgr Lidię Pyciarz.

Standard usług w sieci Fit Dietetyk podlega systemowi kontroli jakości. Dodatkowo potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług jest rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. System opieki dietetycznej w poradniach Fit Dietetyk zdobył także Złoty Medal FIT EXPO 2014 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Każdy program dietetyczny opracowany w gabinecie w Ozorkowie jest tworzony indywidualnie. Przed przystąpieniem do pracy zbieram dokładny wywiad, aby poznać stan zdrowia, poziom aktywności fizycznej, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne i przede wszystkim oczekiwania swoich pacjentów.

Dzięki pięcioletnim studiom mogę zagwarantować wysoki poziom merytoryczny moich programów.

Nigdy nie wydaję materiałów „na poczekaniu”. Dzięki temu mogę zagwarantować przemyślany, profesjonalny plan żywieniowy charakteryzujący się także doskonałą jakością wydania.

Staram się na bieżąco brać udział w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego, co widać po licznych certyfikatach. Dzięki temu nieustannie poszerzam moją wiedzę i mogę zagwarantować pacjentom najwyższą jakość usług.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Posiadamy najnowsze systemy informatyczne, dzięki temu wszyscy dietetycy sieci Fit Dietetyk posiadają ze sobą stały kontakt. Wymieniamy doświadczenia zawodowe i służymy sobie wzajemnie cennymi radami. Wszyscy tworzymy najlepszy zespół!

Poradnia w Ozorkowie prowadzi także doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym. Posiadam kameralną salę treningową, gdzie przy użyciu najwyższej jakości sprzętu prowadzę treningi personalne.

Oferowane przez poradnię w Ozorkowie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na wysokim poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałym opracowaniem graficznym i jakością wydania.

POKAŻ