Certyfikaty i wyróżnienia
mgr Lidia Antczak (Pyciarz)

mgr Lidia Antczak (Pyciarz)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunek Dietetyka. W czasie studiów zdobyła szeroką wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej, żywienia kobiet ciężarnych i dzieci. Uczestniczy w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Pracę licencjacką napisała o kompulsywnym jedzeniu, co wykorzystuje w prowadzeniu pacjentów z nadwagą i otyłością.

Od 2013r. posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej, specjalność fitness, jest czynnym instruktorem zajęć grupowych, prowadzi także treningi personalne. Prywatnie zakochana w sporcie interesuje się triathlonem i kolarstwem. Dwukrotna Mistrzyni Polski Masters w kolarstwie szosowym. Pracę magisterską pisała o żywieniu w dyscyplinach wytrzymałościowych. Sport i zdrowy tryb życia to jej największa pasja, którą skutecznie potrafi zarazić każdego.

Jako dietetyk kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście, co przynosi wymierne efekty. Z pełnym zaangażowaniem wspiera swoich podopiecznych, by droga do celu nie była dla nich ciężką pracą, a przyjemnością samą w sobie.

 

500 624 936
POKAŻ